Adata XPG Lancer Blade AX5U5600C4616G-DTLABBK 32GB U-DIMM System Memory DDR5, 5600MHz, 2 x 16GB
  • Form Factor: DIMM
  • DDR Type: DDR5
  • Speed: 5600MHz
  • Capacity: 32GB (2x 16GB)
  • RGB: No
17 in stock
SKU: AX5U5600C4616G-DTLABBK Category:
Description
Compact Low-Profile Heatsink Design
Enhanced Power Management
Stability and Reliability
Made with High-Quality Materials
AMD EXPO
Overclocking Made Easy
Specification
Series
ADATA XPG Lancer Blade
DDR Type
DDR5
Size
32GB (2x16GB)
Speed
5600 MHz
Compliance
PC5-44800
Pins
288-pin
CAS Latency
CL46
Data Integrity Check
ECC
Voltage
1.1V